Niniejszy serwis internetowy w języku polskim dotyczący tabletów piórkowych firmy Wacom prowadzony jest przez firmę pixonet sp. z o.o.

Bamboo Loop sprawia, że wiadomości wizualne są piękne i zabawne. Możesz powiedzieć coś więcej wysyłając spersonalizowaną kartkę, które są tworzone i wymieniane bezpośrednio w aplikacji. Dziel się momentami lub notatkami z przyjaciółmi, które nie tylko są różne, ale wyjątkowe, jak Ty. Pobierz Bamboo Loop i wywołaj kogoś uśmiech!

Nadaj charakter
swojej wiadomości

Dołóż odrobinę osobowości i talentu do wiadomości, korzystając z różnych stylów i narzędzi realistycznego atramentu. Wystarczy przejść przez opcje i wybrać styl, który pasuje do nastroju w jakim jesteś. Możesz dodać własne style od swojej galerii stylów.

Tworzenie wizualnych wskazówek.

Stwórz mapę lub opisz drogę na g��rze dowolnego zdjęcia, które można wysłać do rodziny i przyjaciół, aby pokazać im drogę.

Błyskawiczne odpowiedzi

Odpowiadanie na wiadomość, którą otrzymałeś jest bardzo prosta. Wystarczy napisać lub dorysować na karcie wysyłanej do Ciebie i jednym ruchem odesłać lub na nowej karcie odesłać uśmiech.

Uchwyć chwilę.

Stwórz idealną wiadomość dla każdej chwili używając tylko aparatu w telefonie i zestawu łatwych w użyciu narzędzi do rysowania.

Wyraź siebie wizualnie.

Wzbogać swoje wiadomości rysunkami, dopiskami lub tylko notatką na szczycie zdjęcia i wyraź to, co masz do powiedzenia.

Dziel się lub publikuj

Dzięki Bamboo Loop możesz podzielić się momentami z bliskimi bezpośrednio poprzez aplikację lub pozwolić grupie przyjaciół zobaczyć kartę Bamboo Loop na Facebook, Twitter, Tumblr lub Instagram.

Bez wcześniejszego doświadczenia.

Bamboo Loop nadaje mocy Twojej kreatywności, bez żadnych wymaganych zdolności. Dzięki gamie prostych narzędzi wysokiej jakości, każdy może łatwo tworzyć i udostępniać zabawne wizualne komunikaty bezpośrednio poprzez smartfon.

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń lub napisz!

Zarejestruj produkt, pobierz najnowsze sterowniki

Po zarejestrowaniu produktu, będziesz otrzymywać w przyszłości aktualizacja, a dla wybranych produktów będziesz mógł skorzystać z ofert specjalnych, za pośrednictwem programu Wacom Privileges.