Wacom One pakiet bonusowy

Wacom One Bonus Pack

Clip Studio Paint, oprogramowanie do rysowania i malowania.

Bamboo Paper, Twój cyfrowy notatnik od Wacom.

Adobe Premiere Rush, oprogramowanie do kręcenia, edycji i udostępniania wideo on-line.

COMING SOON: Adobe Fresco, oprogramowanie do rysowania oferujące dużą kolekcję pędzli wektorowych i rastrowych.

 

Pełny obraz Wacom One

Dzięki Wacom One otrzymujesz coś więcej niż tylko kreatywny ekran piórkowy oraz dołączone oprogramowanie.

 

Szczegóły pakietu bonusowego

Oprogramowanie dostępne po zakupie Wacom One

 

Uwolnij ukrytego artystę. Dzięki temu wszechstronnemu rozwiązaniu do ilustracji, malarstwa, mangi i komiksów. Nacisk na rysowanie i malowanie pozwala projektować tak samo, jak na papierze lub płótnie, jednocześnie uzyskując dostęp do najlepszych funkcji malarstwa cyfrowego. Clip Studio Paint Pro to popularne narzędzie, nawet dla absolutnie początkujących twórców cyfrowych.

Szczegóły oferty

  • Do 6 miesięcy pełnego dostępu do CLIP STUDIO PAINT PRO
  • Oferta ważna do 31 grudnia 2020
  • Dotyczy komputerów Mac i Windows
  • Wymagana jest rejestracja lub logowanie na koncie Wacom. Do rejestracji numeru seryjnego wymagana jest rejestracja lub logowanie na koncie Clip Studio.

Wacom's own Bamboo Paper app turns your device into a paper notebook. Capture your ideas, sketches and drawings as easy as with real pen and paper. With Wacom One you can enjoy the Pro Pack features from Bamboo Paper (including all sketching tools and different book styles) for free.

Aplikacja Bamboo Paper firmy Wacom zamienia twoje urządzenie w papierowy notatnik. Uchwyć swoje pomysły, szkice i rysunki tak łatwo, jak za pomocą prawdziwego pióra i papieru. Dzięki Wacom One możesz bezpłatnie korzystać z funkcji Pro Pack z Bamboo Paper (w tym wszystkich narzędzi do szkicowania i różnych stylów książek).

Pozostałe detale:

  • Dostępne wszystkie funkcjonalności Pro Pack
  • Zgodny z Windows 10

Nagrywaj, edytuj i udostępniaj filmy online za pomocą Adobe Premiere Rush. Intuicyjny interfejs i elastyczność ułatwiają edycję. Układaj sceny za pomocą funkcji „przeciągnij i upuść”, uzyskaj dostęp do 4 ścieżek wideo i 3 ścieżek audio i upewnij się, że nigdy nie będziesz mieć pustki na osi czasu. Z łatwością dodawaj i dostosowuj wbudowane, profesjonalnie zaprojektowane szablony Motion Graphics. Dodaj miniaturę, zaplanuj swój post i opublikuj na wielu platformach społecznościowych jednym kliknięciem, bez opuszczania Rush.

Edytuj na telefonie, tablecie lub w komputerze. Twoje zmiany są automatycznie synchronizowane z chmurą, więc zawsze masz dostęp do swoich najnowszych wersji projektu.

Szczegóły oferty:

  • 2 miesiące pełnego dostępu do Adobe Premiere Rush
  • Oferta ważna do 31 grudnia 2020
  • Dostępne dla Windows 10, macOS 10.13 lub wyższy oraz Android
  • Logowanie lub rejestracja wymagana na koncie Wacom oraz Adobe

NIEBAWEM

Adobe Fresco to dedykowana aplikacja dla miłośników rysowania i malowania, stworzona specjalnie dla rysików. Adobe Fresco łączy w sobie ekspresję ulubionych pędzli Photoshop z precyzją pędzli wektorowych oraz nową rewolucyjną technologię pędzli Adobe Live, tak aby uzyskać nieograniczone możliwości twórcze.

Po zarejestrowaniu produktu Wacom One poinformujemy Cię e-mailem, gdy będzie można pobrać 6-miesięczne bezpłatne oprogramowanie Adobe Fresco.